Teknosol

Hakkımızda

Hakkımızda

ERP sisteminin satın alınması ve kurulması için yapmış olduğunuz harcamalar şirketimiz hakkında bilgi edinilmesini önemli kılmaktadır. Karar verme sürecini etkileyen ana başlıklardan biridir satıcı firmanın bilgileri. Ya işin ortasında firmayı başka birine satarsa, ya da daha kötüsü işi bırakıp giderse soruları kafanızı meşgul edebilir.

 

Peki, nedir bunlara cevabımız?

 

Tarihçemiz

20 yılı aşkın bir geçmişimiz sektörde yeni bir oyuncu olmadığımızı gösteriyor. Başka sektörle karşılaştırıldığında az sayılabilecek bu süre, bilişim teknolojileri sektörü için iddialı bir geçmişin göstergesidir. Başından beri yazılım teknolojilerine odaklanmış ve farklı iş kollarında faaliyet göstermemiştir.

Güvenilirlik

Kurulduğumuz andan şu ana kadar farklı ölçekli pek çok firma ile çalışma fırsatımız oldu. Sadece bizim değil Türk sanayisinin de gurur duyduğu bu firmalarla çalışmalarımız halen de devam etmekte. Bu da firmaların bize duyduğu güveni aldıkları ürün ve desteğin kalitesinin göstergesidir.

Tecrübe

ERP işini iyi biliyoruz. Çalışanlarımız sıradan yazılımcı değil. Kendi konularındaki uzmanlığın yanında ciddi iş bilgilerine de sahipler. Kurulum ve destek uzmanlarımız işi sizin yanınızda öğrenmiyor, danışmanlıklarını konunun uzmanı olarak yapıyorlar.

Neyiz?

Herhangi bir grubun yazılım geliştirme ekibi değiliz. Grup için yazılan çözümün pazarlamasını yapmıyoruz. Yabancı bir paketi Türkçeye çevirip satmıyoruz. Yazılım firması ile sizler arasında arayüz oluşturan üçüncü kişi veya tüzel kişilik değiliz. Sizleri bizden başkası ile muhatap etmiyoruz.

Ne Değiliz?

Yazılımız yani V-Era ERP yüzde yüz yerli bir ürün. Tüm çözüm geliştirmeler yama olarak değil projenin orijinalinde yapılıyor. Dikey çözüm olarak adlandırılan sektöre özel çözümlerle sizlere geliyoruz.

Gelecek

Yazılım Teknolojisi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geleceği olan bir sektördür. Firma olarak tüm yatırımlarımız bunun üzerine kurduk. Projeyi satın aldığınız andan itibaren yazılımızın teknolojisi değişmeye başlamıştır. Bizim değişimleri göz ardı etmemiz ürünümüzün teknolojisinin de eskimesi anlamına gelir ki bu da firmamızın ölmesidir. Şirketimiz AR-GE çalışmalarına gereken önemi vererek bütçesinin önemli bir kısmını kişisel gelişime ve yazılım teknolojilerine harcamaktadır. Amacımız daha iyi olmak, güncel teknolojileri verimli kullanmak ve sizlerle paylaşmak.