Teknosol

18.05.2013 Erp Performansını Artırma Eğitimi

Yalın üretim konusunda hem akademik hem de endüstrideki çalışmalarıyla tanınan Doç. Dr Ufuk Cebeci'nin verdiği ERP performansını arttırma Planlama ve Kontrol konulu eğitime Teknosol olarak satış yöneticimiz Filiz Kaşıkçı, ERP ve APS uzmanı Esra Akduman ile katılımcı ve konuşmacı olarak katıldık.

ERP'DE Etkinlik Arttırma, Üretim Planlama ve Kontrol Semineri

Teknosol olarak endüstriden uzmanlara APS ve Asprova ile İleri Planlama ve Çizelgeleme ürününü ana hatlarıyla aktarma fırsatı bulduk. Üretim planlama ve çizelgeleme uygulamalarına neden ihtiyaç var, APS yazılımlarıyla işletmelerdeki hangi sorunlara çözümler üretilebilir konularındaki bilgi ve deneyimlerimizi paylaştık.

Etkinlik İçeriği ve Senaryolar

Ufuk Cebeci'nin ERP Nedir? ERP Uygulamada sorunlar ve çözümler, Kapasite ihtiyaç Planlaması, Çizelgeleme, Stratejik Planlama, Balanced scorecard, Üretim Planlama ve Kontrol konuları detaylı olarak ele alınmıştır.

APS Sistemlerine neden ihtiyaç var? Asprova APS ile Tanışma

Üretim Planlama konusunda geliştirilen yazılımlar bölümünde Asprova sistemi ile getirilen çözümlere yer verilmiştir. APS uzmanımız Esra Akduman'ın yarım saatlik sunumu ile APS sistemlerine neden ihtiyaç duyulduğuna vurgu yapılmış, Asprova'nın işletmelerin sorunlarına ürettiği çözümler bir kaç senaryo eşliğinde açıklanmıştır:

Genel Asprova Özellikleri

Malzeme İhtiyacının Belirlenmesi ve Satın Alma Planı

Araya acil sipariş girmesi durumunda hangi siparişler gecikiyor?

Gannt şeması üzerinde yapılabilecekler

Uzun vadeli satış ve kapasite planlama

Etkinlik tarihi: 18.Mayıs.2013

Kaynak Gannt Şeması: Kaynaklarım üzerinde hangi operasyonlar var?

Sipariş Gannt Şeması: Siparişlerim ne durumda, hangileri gecikiyor?

Kaynak yük grafiği: Kapasitem ne durumda?

Replica Handbags Bottega Veneta imitation Bvlgari imitation Celine imitation Christian Dior imitation Gucci imitation Gucci Bag imitation Gucci Wallet imitation Gucci Shoes imitation Gucci Belt imitation Hermes imitation Loewe imitation Louis Vuitton imitation Louis Vuitton Belt imitation Louis Vuitton Calf Leather imitation Louis Vuitton Damier Azur Canvas imitation Louis Vuitton Damier Ebene Canvas imitation Louis Vuitton Damier Graphite Canvas imitation Louis Vuitton Damier Infini Leather imitation Louis Vuitton Damier Quilt lamb imitation Louis Vuitton Embossed Calfskin imitation Louis Vuitton Epi imitation Louis Vuitton Game On Monogram Canvas imitation Louis Vuitton Jewellery imitation Louis Vuitton Key Holder imitation Louis Vuitton Mahina Leather imitation Louis Vuitton Monogram Canvas imitation Louis Vuitton Monogram Denim imitation Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas imitation Louis Vuitton Monogram Empreinte imitation Louis Vuitton Monogram Seal imitation Louis Vuitton Monogram Shadow imitation Louis Vuitton Monogram Vernis imitation Louis Vuitton Monogram Watercolor imitation Louis Vuitton New Wave imitation Louis Vuitton Shoes imitation Louis Vuitton Since 1854 imitation Louis Vuitton Strap imitation Louis Vuitton Taiga Leahter imitation Louis Vuitton Taurillon leather imitation Louis Vuitton Transformed Game On canvas imitation Louis Vuitton Utah Calfskin imitation Louis Vuitton X Supreme imitation Mulberry imitation Prada imitation YSL imitation