Teknosol

Böhler Türkiye Vera ERP / CRM Eğitim Toplantısı

Teknosol, 11 Ocak 2018 tarihinde uzun yıllardır Vera ERP sistemini kullanan müşterisi Böhler Türkiye ekibi ile CRM Yönetimi'nin daha etkin kullanımı noktasında düzenlediği eğitim toplantısında bir araya geldi. CRM sunumu ve eğitimi Teknosol Genel Müdürü Mehmet Akduman ve ERP Danışmanı Taner Kayman tarafından yapıldı. Yapılan sunum ve eğitime  Böhler Türkiye Genel Müdür olarak Sayın Cüneyt Dik’in ve Satış Müdürü olarak da Sayın İbrahim Özer’in katılımları ile ayrı bir sinerji oluşturulmuştur.

Yapılan sinerji toplantısında, Böhler Türkiye Genel Md. Sayın Cüneyt Dik 2018 satış stratejilerini ve bölgesel ciro hedeflerini açıkladı.
Hem üretim , hem de projelerde satış olarak agresif bir yıl geçireceklerini ifade etti. Hedeflere varma noktasında ellerinde yıllardır
kullandıkları Vera ERP'nin kurumsal hafızasından farklı bir şekilde faydalanacaklarını ve bunu da Vera CRM Yönetimi ile
hedeflediklerini belirtti. Sektörde ilk ve en güçlü olmanın anlık avantaj yarattığını bunu uzun dönemlere yaymak için farkındalık yaratılması gerektiğini açıkladı. 2018 yılından itibaren saha  elemanlarının Vera CRM kullanacaklarını böylece anlık bilgilere ulaşılarak hizmet kalitesinin artacağını ifade etti.
 
Son derece verimli geçen toplantı sonrası tüm ekibe Vera CRM tanıtımı yapılıp eğitimler verildi.
 

Yoğun süren eğitim sonrasında tüm ekip güzel bir akşam yemeği yiyerek yeni projeyi kutladı.