Teknosol

28-29.05.2013 Asprova Workshop Krakow

Asprova çözüm ortaklarının 28-29 Mayıs tarihinde Polonya'nın Krakow şehrinde düzenlenen çalışmasında, satış, uyarlama ve implementasyon sürecindeki tecrübeler paylaşılmıştır.

Polonya, Almanya, Çekoslovakya, Litvanya'dan çözüm ortaklarının katıldığı etkinliğe Türkiye'den Teknosol olarak APS uzmanımız Esra Akduman katılmıştır.

Avrupa'da Asprova implementasyonları konusundaki önemli deneyimlerin yoğun bir çalışma ile ele alındığı workshop sayesinde, satış, pazarlama ve uygulamaya alma aşamalarında fikirler paylaşılmış, Asprova'nın Avrupa'daki başarılı uygulamalarının hızla arttırılması hedefine odaklanılmıştır.

Avrupa'da ve Türkiye'de APS sistemleri

APS sistemlerinin bilinirliği, Avrupa'nın bir çok ülkesinde aynı, bir çok büyük ölçekli firma halen excel kullanarak, çok sayıda planlama uzmanı ile çözüm arıyor. Asprova çözüm ortakları, APS bilinirliğini arttırmak için ülkelerinde bu sistemlerin gerekliliğini anlatan seminer ve eğitimler düzenliyor. Asprova'nın Türkiye temsilcisi olarak Türkiye'de hem üniversitelerdeki genç nesillere hem de endüstriye ulaşma aşamasında ciddi çaba harcıyoruz.

Ürün değil çözüm ile müşteriye gidiliyor

Başarılı uyarlamalarda ilk göze çarpan, direkt ürünün satışına odaklanmadan, komple bir çözümü müşteriye sunabilmek ve gerçekleştirme becerisi. Bunun için profesyonel bakış açısı ve deneyimli çözüm ortakları ile hareket ediliyor.

Satış sonrası sistemin hayata geçirilmesi ise başlı başına bir ekip ve deneyim işi. İhtiyacın analizinin doğru yapılması, Asprova'ya yansıtılan planın hedefe odaklanıyor olması, sistemin doğru yapılandırılması ve gereksiz detaylardan arındırılma çok önemli. ERP sistemleriyle entegrasyon hemen her projede gündeme gelen bir konu. Basit veri alma ve verme yapısı ile Asprova ile istenen ideal entegrasyon sonuç elde edilebiliyor. Teknosol olarak, 20 yılı aşan ERP deneyimimiz ve profesyonel yazılım ekibimiz sayesinde hızlı ve etkin olarak Asprova APS i mevcut projenizle konuşturabiliyoruz.

Avrupa'da 60 dan fazla Asprova implementasyon başarıyla uygulanmıştır.

Analiz süreci

Uygulamaya geçiş süreci müşteriden müşteriye değişmekle beraber, çözümüm önemli bir parçası olan analiz süreci aşağıdaki adımları kapsamaktadır:

Yönetim hedeflerinin belirlenmesi

Mevcut üretim sürecinin haritasının çıkartılması

İlgili taraflarla detaylı analiz

Asprova ile planlanan çözümün raporlanması

Çözümün onayı

Asprova son model ve analiz dokümanının hazırlanması

Yönetim ve diğer ilgililerle çözümün değerlendirilmesi

Analiz sonrası uyarlama ve entegrasyon noktaları belirlenerek Asprova canlı kullanıma alınır.

Etkinlik tarihi: 28-29 Mayıs.2013

Replica Handbags Bottega Veneta imitation Bvlgari imitation Celine imitation Christian Dior imitation Gucci imitation Gucci Bag imitation Gucci Wallet imitation Gucci Shoes imitation Gucci Belt imitation Hermes imitation Loewe imitation Louis Vuitton imitation Louis Vuitton Belt imitation Louis Vuitton Calf Leather imitation Louis Vuitton Damier Azur Canvas imitation Louis Vuitton Damier Ebene Canvas imitation Louis Vuitton Damier Graphite Canvas imitation Louis Vuitton Damier Infini Leather imitation Louis Vuitton Damier Quilt lamb imitation Louis Vuitton Embossed Calfskin imitation Louis Vuitton Epi imitation Louis Vuitton Game On Monogram Canvas imitation Louis Vuitton Jewellery imitation Louis Vuitton Key Holder imitation Louis Vuitton Mahina Leather imitation Louis Vuitton Monogram Canvas imitation Louis Vuitton Monogram Denim imitation Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas imitation Louis Vuitton Monogram Empreinte imitation Louis Vuitton Monogram Seal imitation Louis Vuitton Monogram Shadow imitation Louis Vuitton Monogram Vernis imitation Louis Vuitton Monogram Watercolor imitation Louis Vuitton New Wave imitation Louis Vuitton Shoes imitation Louis Vuitton Since 1854 imitation Louis Vuitton Strap imitation Louis Vuitton Taiga Leahter imitation Louis Vuitton Taurillon leather imitation Louis Vuitton Transformed Game On canvas imitation Louis Vuitton Utah Calfskin imitation Louis Vuitton X Supreme imitation Mulberry imitation Prada imitation YSL imitation