Teknosol

Erp Açılımı

ERP Açılımı ve Kısaca Detayı

ERP açılımı ile sizleri ERP konusunda bilgilendirmek istedik. Bir çok aramaya konu olan ERP açılımı, "Kurumsal Kaynak Planlaması" cümlesinden gelir ve İngilizce "Enterprise Resource Planning" kelimelerinin ilk harflerinin meydana getirdiği bir kısaltmadır. Adından da rahatça anlaşıldığı gibi, bir işletmenin sahip olduğu tüm kaynakların, tek bir veritabanı üzerinde hareket eden bir yazılım ile, tümleşik bir yaklaşımla ve bütünleşmiş bir biçimde yönetilmesi anlamına gelir. Mevcut kaynakların entegre şekilde kullanımı, işletmeye ciddi biçimde tutarlılık ve rantabilite sağlar.

erp açılımı

ERP Açılımı ve ERP Yazılımının Tanımı

ERP, ihtiyaca yönelik geliştirilmiş bir tür yazılımdır ve yazılım birçok modül ve o modüllere ait ek parçalardan oluşur. Bu esas parçalar, muhasebe, satış, üretim, finans, stok, insan kaynakları, kalite kontrol, satın alma, teknik servis ve bakım onarım gibi esas modülleri içermektedir. Birçok ERP yazılımı, faaliyet alanına özel olarak bu temel parçaları özelleştirip sektörel ERP çözümleri şeklinde sunar.

ERP ile Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Vera ERP çözümleri, kullanıcısına ulusal ve uluslararası işletme standartlarına uyum sağlamasını basitleştiren planlanmış bir altyapı ile bütün iş adımlarında verimlilik sağlayan etkili bir yönetme becerisi sağlar. Bu beceri sayesinde merkezi bir veri merkezinden işletme analizlerinizi yapabilir hedeflerinize gidecek en kestirme, en doğru ve düşük maliyetli yolları keşfedersiniz. Teknosol İşletmenizin çıktığı bu yolda sizin için sağlam bir partnerdir. ERP açılımını yaptık ve ERP açılımı hakkında sizinle bilgilerimizi paylaştık. Bu tür yazılımları üreten bir yazılım firması olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri üretebiliriz.