Teknosol

ERP Çözümleri

ERP Çözümleri Şirketlere Ne Katar

 

Erp çözümleriyle rakiplerinizden bir adım önde olmak ister misiniz? Kurumların rekabet ortamında güçlü kalabilmeleri için rakip şirketlerden etkinlikte ve verimlilikte daha yüksek performans sergilemeleri şart. ERP'nin temelinde, bu performansı en etkili şekilde sağlamak vardır. ERP çözümleri, şirketlere doğrudan veya dolaylı yoldan yüksek faydalar getirir. Saha uygulamalarında etkinlik, yüksek doğrulukta karar verebilme, ihtiyaç duyulan bilgiye çabuk ve doğru erişim gibi faydalarının beraberinde müşteri memnuniyetinde artış gibi çeşitli getiriler de sağlayarak firmalara rekabet ettikleri ortamda bir adım öne çıkmalarına olanak sağlar. Getirdiği performans artışı ve stoklama maliyetinde karlılık gibi maddi getiriler ölçümlenebilirken faydaları bununla sınırlı kalmaz; anlamlandırlabilen verilerin kolayca okunabilmesi sayesinde, denetlemede kolaylık ve tüketilen kaynakların verimliliklerinin artırılması gibi faydalar ise maddi yönden ölçümlenemese de, şirketler bakımından ticari getiriler yaratmakta ve kurgulanan planlamayı sadeleştirmektedir. Firmanızda finansal bilgileriniz, müşterilerin verdiği siparişler ve iş takipleriniz için çok merkezli sistemlere mahkumsanız ya da elemanlarınız gündelik iş akışı sırasında gerekli verileri farklı dosyalarda takip ediyor ve bu hengame esnasında çalışmalarınız verimsizleşiyor ise, artık bir ERP programı kullanarak bu külfetlerden kurtulmanızın zamanı gelmiştir.

 

ERP Sadeliktir ve Sade Olan Daima Güzeldir!

 

ERP, tekrarlanması gereken ve el yordamıyla yaptığınız birçok iş kalemine harcadığınız emek ve zamanı azalttığı gibi farklı farklı sistemlere yaptığınız veri girişini de tek merkezde buluşturur. Kurumsal Kaynak Planlaması sayesinde farklı departmanlarda kullanılacak olan bilgilerin, merkezi bir kaynağa tek seferde girilmesi yeterlidir, bu sayede doğru ve gerçek zamanlı bilgiye ulaşmanız yalnızca saniyeler sürer. Tüm bu sebepleri bir araya getirdiğimizde ERP’yi yalnızca bir yazılım olarak görmek kendisine bir haksızlık olacaktır. ERP uygulamaları iş zekasını geliştirme, artırma ve planlama becerisini geliştiren bir sistemler topluluğudur. ERP çözümleri sayesinde hızınızı, kazancınızı ve mutluluğunuzu zirveye taşırsınız.

 

Vera ERP Çözümleri

 

Vera ERP çözümleri, kullanıcısına ulusal ve uluslararası işletme standartlarına uyum sağlamasını basitleştiren planlanmış bir altyapı ile bütün iş adımlarında verimlilik sağlayan etkili bir yönetme becerisi sağlar. Bu beceri sayesinde merkezi bir veri merkezinden işletme analizlerinizi yapabilir hedeflerinize gidecek en kestirme, en doğru ve düşük maliyetli yolları keşfedersiniz. Teknosol İşletmenizin çıktığı bu yolda sizin için sağlam bir partnerdir. ERP çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.