Teknosol

Neden Biz

ERP yönetiminin kritik aşamalarından biri de satıcı seçim sürecidir. Bizi bir uzmanın detaylı araştırmaları sonucu ile, ya da bizden memnuniyetini ifade eden bir dostunuzun tavsiye ile bulabileceğiniz gibi, ismimizden dolayı veya web üzerinden araştırma yaparken de bulmuş olabilirsiniz. Kararınızı verirken, bizim kriterlerimiz sizinkilerle uyuşuyorsa doğru seçim yapmışsınız demektir.
Peki nedir bu kriterlerimiz?
 
 
 
 
Fonksiyonalite
Maliyetlendirme
Proje Yönetimi
Şirket Güvenilirliği
 
 
V-era ERP kendisinden beklenen işlevleri tam anlamıyla yerine getiriyor. ERP için gereken temel fonksiyonların yanında güçlü veri tabanına sahip olup, web desteği verebiliyor, dış kaynaklardan veri alış verişi yapabiliyor, OLAP özellikli raporlar üretebiliyor. Yazılımın mimari özelliğinden dolayı gereken değişikler kolaylıkla yapılıyor. On-line yardım, kullanıcı dostluğu ve grafik arayüzler projenin öne çıkan diğer özellikleri.
     
     
 
Maliyetlendirme
Proje Yönetimi 
Şirket Güvenilirliği 
Kurulum Sonrası Destek
 
 
Proje kapsamını bir bütün olarak değerlendirerek maliyete bakış açısı var. Bütünden kasıt, eğitim ve entegrasyon aşamasında olası maliyetleri baştan öngörülüyor. Sürpriz maliyetle karşılaşılmıyor. Çoklu firma, kullanıcı, eğitim gibi fonksiyonlar ayrılmadığı için toplam maliyette eşdeğer ürünlere göre daha az maliyetli.
     
     
 
Proje Yönetimi 
Şirket Güvenilirliği 
Kurulum Sonrası Destek 
İleriye Yönelik İş Stratejisi
 
 
Eğitim uzmanından proje yöneticisine kadar iş yapınıza değer katabilecek kalitede danışmanlarla çalışmak bizim standardımız. Size en iyisini ve en uygunu verebilmek için gayret sarf ediyoruz. İstekleri önemseyip projemize artı değer de getireceğini düşünüp çözümlemelerimizi yapıyoruz. Sektörel deneyimimiz danışmanlık ve yazılım hizmetlerimizin kalitesini arttırıyor.
     
     
 
Şirket Güvenilirliği 
Kurulum Sonrası Destek 
İleriye Yönelik İş Stratejisi 
Fonksiyonalite
 
 
15 seneyi aşkın bir süredir yazılım sektöründe hizmet veriyoruz. Bilişim sektörünün geçmişi düşünüldüğünde oldukça uzun bir süre. Çalışanlarımızın bizlerle çalışma süre ortalaması şirket ömrüne yakın. Bu yazılım firmasının en önemli kaynağı olan insana verdiğimiz önemi, şirket olarak istikrarımızı gösteren ölçeklerden biri. Referans listemiz Türkiye'nin güçlü ve isim yapmış firmalarını kapsamaktadır. Bu firmalarla ilişkilerimizin uzun yıllara dayanması bir tesadüf veya zorunluluk değil bize olan güven ve memnuniyetin göstergesidir.
     
     
 
Kurulum Sonrası Destek 
İleriye Yönelik İş Stratejisi 
Fonksiyonalite
Maliyetlendirme
 
 
Bize yakın ya da uzak olmanız önemli değil. Uzmanlarımız bir telefon uzaklığında. İstek veya sorularınızı bilgisayarınıza bağlanıp anında çözüm üretildiğimiz gibi, her zaman konunun uzmanı ile konuşup doğru sonuca yönlendirilirsiniz. ERP desteğini mükemmeliyete taşıyacak farklı bakım anlaşmaları seçenek olarak sizlere sunuyoruz. Sorunlarınız sizi ilgilendirir düşüncesiyle değil bu sorunu çözmek için ne yapmalıyız, hangi kolaylığı sağlarsak daha az uğraşırsınız felsefi şirket politikamızdır.
     
     
 
İleriye Yönelik İş Stratejisi
Fonksiyonalite
Maliyetlendirme
Proje Yönetimi
 
 
Bilişim teknolojileri süratle değişiyor. Bu işe başladığımızda yani 15 sene önce şu anki teknolojiyi pek çoğumuz hayal bile edemiyordu. Cep telefonları, web teknolojisi emekleme dönemindeydi. Bugün projemiz internetten sipariş alabiliyor, cep telefonundan şirket bilgilerine ulaşabiliyor. Şirket olarak AR-GE çalışmalarımızı kesintisiz olarak devam ediyoruz. Bütçemizin önemli bir kısmını kişisel gelişime ve yazılım teknolojilerine harcıyoruz. Amacımız daha iyi olmak, güncel teknolojileri verimli kullanmak.

 

Replica Handbags Bottega Veneta imitation Bvlgari imitation Celine imitation Christian Dior imitation Gucci imitation Gucci Bag imitation Gucci Wallet imitation Gucci Shoes imitation Gucci Belt imitation Hermes imitation Loewe imitation Louis Vuitton imitation Louis Vuitton Belt imitation Louis Vuitton Calf Leather imitation Louis Vuitton Damier Azur Canvas imitation Louis Vuitton Damier Ebene Canvas imitation Louis Vuitton Damier Graphite Canvas imitation Louis Vuitton Damier Infini Leather imitation Louis Vuitton Damier Quilt lamb imitation Louis Vuitton Embossed Calfskin imitation Louis Vuitton Epi imitation Louis Vuitton Game On Monogram Canvas imitation Louis Vuitton Jewellery imitation Louis Vuitton Key Holder imitation Louis Vuitton Mahina Leather imitation Louis Vuitton Monogram Canvas imitation Louis Vuitton Monogram Denim imitation Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas imitation Louis Vuitton Monogram Empreinte imitation Louis Vuitton Monogram Seal imitation Louis Vuitton Monogram Shadow imitation Louis Vuitton Monogram Vernis imitation Louis Vuitton Monogram Watercolor imitation Louis Vuitton New Wave imitation Louis Vuitton Shoes imitation Louis Vuitton Since 1854 imitation Louis Vuitton Strap imitation Louis Vuitton Taiga Leahter imitation Louis Vuitton Taurillon leather imitation Louis Vuitton Transformed Game On canvas imitation Louis Vuitton Utah Calfskin imitation Louis Vuitton X Supreme imitation Mulberry imitation Prada imitation YSL imitation