Teknosol

ERP Modülleri

ERP MODÜLLERİNİ SINIFLANDIRALIM

 

ERP mödüllerini 3 farklı başlık altında değerlendirebiliriz.

Bu başlıklar:

1- Temel Seviye

2- İleri Seviye

3- Tamamlayıcı Seviye

şeklinde ERP modüllerini sıralayabiliriz. Bahsi geçen modülleri irdelediğimizde tümünün aynı amaca hizmet ettiğini görürüz. ERP modüllerinin işlevi ve başlıca fonksiyonları işleyiş sürceini en doğru biçimde sağlayarak verimliliği maksimum seviyeye yükseltmektir. Bu amacı gerçekleştirmek adına belli analizler, tespitler yapılırarak erp yazılımı kullanılabilir bir progra dönüştürülür. Doğru modüllerin ortaya çıkmasının arkasından işletmenin kullanımı için devreye sokulur.

erp modülleri

TEMEL ERP MODÜLLERİ

İşletme için vazgeçilmez uygulamaları içerir. Genel muhasebe, cari takibi, çek-senet takibi, satış, satınalma ve stok takibi gibi bu ana parçalar genel olarak tüm kurumların bir biçimde yönetebildiği, fakat derinlemesine analiz edildiğinde firmaya veya sektöre has bazı detayların ya da süreçlerin gözardı edildiği proseslerdir. Bununla beraber kurum için pek önemsenmeyen bazı ayrıntılardan vazgeçilememesi durumu sıkça rastlanan bir sorundur. Oysa ki, bu temel işlevlerin eksiksiz ve en ideal süreçte uygulanması veri bütünlüğünü temin ederek entegre bilgi sisteminin oluşması sağlar. Teknosol Vera programının temel modülleri sayesinde firmanızın ihtiyaç duyduğu kritik ayrıntıları öne çıkarıp, gereksiz detayları ortadan kaldırarak, basit ve esnek uygulamalar bütününe sahip olabilirsiniz.

Temel ERP Modüllerine göz atın:

 

İLERİ SEVİYE ERP MODÜLLERİ

Yasal defterlerin hızla çekildiği, beyannamelerin vaktinde verildiği, cari borç ve alacak takiplerinin güncel bir pencereden izlenebildiği bir ortamdan, işletmenizi daha üst noktalara yükseltmek istediğinizde sisteminizi ileri seviye bir modül ile desteklemelisiniz. Böylece, siparişlerinizi zamanında teslim edebilmek için üretim süreçlerinizi izleyebilir, üretimin aksamadan devam edebilmesi için malzeme ihtiyacınızı tespit edebilir, hatasız sevkıyat ve ürün takibini sağlarsınız. Sisteminizi doğru modüllerle destekleyerek satınalma, üretim ve satış süreçlerinde barkod teknolojisini kullanabilirsiniz. Rekabet gücünüzü artırmak adına gerçek maliyetinizi hesaplayabilir, bütçe planlamasıyla nakit akışınızı kontrol altına alabilirsiniz. Her durumda, İleri Seviye uygulamalarla daha verimli bir işletmeye sahip olacaksınız.

İleri Seviye Modüllerini inceleyin:

 

TAMAMLAYICI ERP MODÜLLERİ

İşletmeniz fevkalade sorunsuz çalışıyor ancak müşteri memnuniyetinizi artırmak istiyorsunuz veya internetten ya da mobil uygulamalar aracılığıyla ERP sisteminizden bilgi almak, veri girişi yapmak ihtiyacı hissediyorsanız çözümünüz hazır. İthalatınızın detaylı takip edilmesi gerekiyor veyahut firma verimliliğinizin artırılmasında üretim alanınızdaki makina parkınızın bakımının titizlikle takibi zorunluysa, bütün bu ihtiyaçlarınızı tamamlayıcı modüller kullanarak karşılayacaksınız. Üstelik, söz konusu modüller ana sisteme bağımsız olarak da devreye alınabildiğinden, istenildiğinde mevcut ERP sisteminizle entegrasyon sağlanabiliyor.

Tamamlayıcı Modüller Listesi:

 

ERP MODÜLLERİ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIR

ERP modülleri yazılım aşamasında doğru kurgulanır ve işletmenize uygun şekilde yapılandırılır ise, oldukça verimli çalışır ve yüksek kapasiteli üretimlere kavuşurusnuz. Kurumsal Kaynak Planlama ile işletmenizin kar odaklı yükselmesine ve verimliliğinin artmasına şahane katkılar yapacaksınız. Bu konularda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişim formu üzerinden bize talepte bulunun. Talebinizi en kısa sürede cevaplamak için bekliyor olacağız.

Kategoriler

Barkodlu Stok Takibi

Barkodlu Stok Takibi

Barkodlu sisteme geçtiğinizde neler kazanacağınızın farkında mısınız ?

Vera Erp Satış Yönetimi

Vera Erp Satış Yönetimi

Müşteri odaklı satış politikalarınızı belirleyin, kolayca uygulayın

Üretimde Verimlilik

Üretimde Verimlilik

Vera ERP ile üretim bandınızda fire ve duruşları kontrol altına alın.

Uzmanın Görüşü

Uzmanın Görüşü

ERP yatırımı para kaybı mıdır? Yapacağınız ERP yatırımı size ne kazandıracak? Şirketinizde ki bilgilere ulaşmak ve yönetmek için böyle bir yatırım yapmak zorunda mısınız?

Üretim Takibi

Üretim Takibi

Entegre ve verimli kapasite kullanımı

Uzmanın Görüşü

Uzmanın Görüşü

Üretim projenizi firmanızda hayata geçirme aşamasında karşılaşacaklarınızın konu edildiği bu yazıyı okuyun.

MRP

MRP

Vera ERP Malzeme İhtiyaç Planlama dokümanı için tıklayınız...

Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Onlar, Teknosol'un danışmanlığını Vera ERP'nin gücünü kullanarak istedikleri noktaya geldiler.

Onların deneyimlerini okuyarak, projemizi ve farklı sektörlerdeki işletmelere sunduğumuz çözümleri değerlendirme fırsatını yakalayın.

Asprova Aps Dökümanları

Asprova Aps Dökümanları

Asprova katalog dosyası için tıklayınız.

19 Mayıs Üniversitesi ERP, APS ve RPA Eğitimi

19 Mayıs Üniversitesi ERP, APS ve RPA Eğitimi

19.04.2021 Saat 13.30 - 17.00 saatleri arasında Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü, 4.Sınıf öğrencileriyle, 60 kişilik katılımla ERP, APS, RPA konuları ile ilgili eğitimimizi gerçekleştirdik. Deneyimlerimizi, saha tecrübelerimizi paylaştık, soruları cevaplandırdık.