Teknosol

ERP Modülleri

ERP MODÜLLERİNİ SINIFLANDIRALIM

 

ERP mödüllerini 3 farklı başlık altında değerlendirebiliriz.

Bu başlıklar:

1- Temel Seviye

2- İleri Seviye

3- Tamamlayıcı Seviye

şeklinde ERP modüllerini sıralayabiliriz. Bahsi geçen modülleri irdelediğimizde tümünün aynı amaca hizmet ettiğini görürüz. ERP modüllerinin işlevi ve başlıca fonksiyonları işleyiş sürceini en doğru biçimde sağlayarak verimliliği maksimum seviyeye yükseltmektir. Bu amacı gerçekleştirmek adına belli analizler, tespitler yapılırarak erp yazılımı kullanılabilir bir progra dönüştürülür. Doğru modüllerin ortaya çıkmasının arkasından işletmenin kullanımı için devreye sokulur.

erp modülleri

TEMEL ERP MODÜLLERİ

İşletme için vazgeçilmez uygulamaları içerir. Genel muhasebe, cari takibi, çek-senet takibi, satış, satınalma ve stok takibi gibi bu ana parçalar genel olarak tüm kurumların bir biçimde yönetebildiği, fakat derinlemesine analiz edildiğinde firmaya veya sektöre has bazı detayların ya da süreçlerin gözardı edildiği proseslerdir. Bununla beraber kurum için pek önemsenmeyen bazı ayrıntılardan vazgeçilememesi durumu sıkça rastlanan bir sorundur. Oysa ki, bu temel işlevlerin eksiksiz ve en ideal süreçte uygulanması veri bütünlüğünü temin ederek entegre bilgi sisteminin oluşması sağlar. Teknosol Vera programının temel modülleri sayesinde firmanızın ihtiyaç duyduğu kritik ayrıntıları öne çıkarıp, gereksiz detayları ortadan kaldırarak, basit ve esnek uygulamalar bütününe sahip olabilirsiniz.

Temel ERP Modüllerine göz atın:

 

İLERİ SEVİYE ERP MODÜLLERİ

Yasal defterlerin hızla çekildiği, beyannamelerin vaktinde verildiği, cari borç ve alacak takiplerinin güncel bir pencereden izlenebildiği bir ortamdan, işletmenizi daha üst noktalara yükseltmek istediğinizde sisteminizi ileri seviye bir modül ile desteklemelisiniz. Böylece, siparişlerinizi zamanında teslim edebilmek için üretim süreçlerinizi izleyebilir, üretimin aksamadan devam edebilmesi için malzeme ihtiyacınızı tespit edebilir, hatasız sevkıyat ve ürün takibini sağlarsınız. Sisteminizi doğru modüllerle destekleyerek satınalma, üretim ve satış süreçlerinde barkod teknolojisini kullanabilirsiniz. Rekabet gücünüzü artırmak adına gerçek maliyetinizi hesaplayabilir, bütçe planlamasıyla nakit akışınızı kontrol altına alabilirsiniz. Her durumda, İleri Seviye uygulamalarla daha verimli bir işletmeye sahip olacaksınız.

İleri Seviye Modüllerini inceleyin:

 

TAMAMLAYICI ERP MODÜLLERİ

İşletmeniz fevkalade sorunsuz çalışıyor ancak müşteri memnuniyetinizi artırmak istiyorsunuz veya internetten ya da mobil uygulamalar aracılığıyla ERP sisteminizden bilgi almak, veri girişi yapmak ihtiyacı hissediyorsanız çözümünüz hazır. İthalatınızın detaylı takip edilmesi gerekiyor veyahut firma verimliliğinizin artırılmasında üretim alanınızdaki makina parkınızın bakımının titizlikle takibi zorunluysa, bütün bu ihtiyaçlarınızı tamamlayıcı modüller kullanarak karşılayacaksınız. Üstelik, söz konusu modüller ana sisteme bağımsız olarak da devreye alınabildiğinden, istenildiğinde mevcut ERP sisteminizle entegrasyon sağlanabiliyor.

Tamamlayıcı Modüller Listesi:

 

ERP MODÜLLERİ HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRIR

ERP modülleri yazılım aşamasında doğru kurgulanır ve işletmenize uygun şekilde yapılandırılır ise, oldukça verimli çalışır ve yüksek kapasiteli üretimlere kavuşurusnuz. Kurumsal Kaynak Planlama ile işletmenizin kar odaklı yükselmesine ve verimliliğinin artmasına şahane katkılar yapacaksınız. Bu konularda daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen iletişim formu üzerinden bize talepte bulunun. Talebinizi en kısa sürede cevaplamak için bekliyor olacağız.